Search for:

Atliekame valymo įrangos aptarnavimo ir remonto paslaugas. Aptarnaujame bei remontuojame Nilfisk gamintojo profesionalią ir buitinę švaros įrangą.

Tiekiame eksploatacines ir atsargines detales už rinkoje konkurencingą kainą.

Šiuolaikiniame pasaulyje absoliučiai niekas nestebina valymo įmonių buvimu. Žmonės taip užsiėmę savo problemomis kad daug geriau, kai šį klausimą galima patikėti tikriems profesionalams, kurie naudoja visą reikiamą modernią įrangą. Valymo įranga kaip ir bet kuri kita įranga, gali tiesiog sugesti, taip pat turi eksploatavimo ir priežiūros trukmę.

Jei ieškote profesionalaus aptarnavimo serviso valymo įrangos remontui, tuomet jį rasite čia pat. Būtent susisiekę su „Ardrana MB” galite gauti kokybišką remontą, kuris leis toliau dirbti su valymo įranga. Turint ilgametę asmeninę patirtį, galime greitai atlikti įrangos diagnozę. Išsiaiškinę, kokia yra įrangos gedimo priežastis, atliekame reikiamus remonto darbus. Kad galėtume greitai ir profesionaliai atlikti valymo įrangos remonto darbus, naudojame tik originalias gamintojo tiekiamas detales.

Nepamirškite, kad visada galite gauti kvalifikuotą pagalbą telefonu, kur, savo ruožtu, atsakysime į Jums aktualius klausimus. Bet kokiu atveju, jei norite įsigyti kokybišką naudotą valymo įrangą su garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu, arba jei Jums reikia remontuoti savo jau turimą įrangą, būtinai kreipkitės pagalbos į mus. Jūs tikrai liksite patenkinti savo pasirinkimu, nes pasitikite tikrais profesionalais.