Search for:
Nilfisk Valymo įrangos – tai profesionalios plovimo ir valymo įrangos produktai. Pagrindinė įmonės būstinė yra įsikūrusi Danijoje, o gamybinės įmonės įsteigtos Danijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Italijoje, Švedijoje, Kinijoje ir Šiaurės Amerikoje.

Į Lietuvos rinką tiekiame ir aukštos kokybės Nilfisk aukšto slėgio plovimo įrangą, dulkių siurblius ir grindų priežiūros mašinas žemės ūkiui, automobilių ir pramonės įmonėms, valymo firmoms ir namų ūkiams. Nilfisk produktai – tai priemonės, kurios mažina valymo išlaidas ir fizinį krūvį darbe.

Mes taip pat parduodame naudotą, visapusiškai atrestauruotą įrangą su vienerių metų garantija. Tiekiame visas reikalingas eksploatacines ir atsargines detales remontui didmeninėmis ir mažmeninėmis kainomis.


Šiuo metu parduodame šią grindų švaros techniką:

 

 

Grindų plovimo įranga Nilfisk SC1500

 Nilfisk SC1500
PARDUODAME – NUOMOJAME.

Padidinkite valymo našumą naudodami visiškai naują stovimą automatinį šveitiklį Advance SC1500™. Sukurtas siekiant užtikrinti puikų valymo efektyvumą, SC1500 yra lankstus, ypač manevringas ir kompaktiškas sprendimas mažoms ir vidutinio dydžio vietoms. Be to, su didelės talpos baku ir dideliu valymo greičiu, SC1500 greičiau išvalo daugiau paviršiaus.