Search for:
Valymo įrangos pardavimas, remontas ir nuoma
Valymo įrangos pardavimas, remontas ir nuoma

Ardrana, MB užsiima Nilfisk gamintojo valymo įrangos remontu, tolimesniu aptarnavimu, tiekia valymo įrenginių atsargines detales.

Kitos mūsų paslaugos

    1. Valymo įrangos nuoma valandai, dienai ar ilgesniam terminui.
    2. Galime pasiūlyti įsigyti naudotą restauruotą ir puikiai veikiančią valymo įrangą.

Konsultacija ir pristatymas

  1. Teikiame nemokama konsultacija visais klausimais.
  2. Valymo įrenginius pristatome į visus Lietuvos miestus.
  3. Skubiais atvejais aptarnaujame ir savaitgaliais.

Naudotos valymo įrangos pardavimas, remontas ir nuoma.

Sukaupus 8 metų asmeninę darbo patirtį, remonto ir priežiūros srityje, 2022 metais buvo įkurta įmonė Ardrana MB.

Ieškote tikrai geros valymo įrangos patalpų valymui ar savo verslui, ar savo srities profesionalo meistro jūsų valymo įrangos remontui? – susisiekite su mumis telefonų +370 652 84 545. Mes visada esame pasiruošę jums padėti.

Valymo įrangos remontas

Bėgant laikui valymo įranga sensta ir natūralu, kad dėvisi kiekvienas valymo įrangos prietaisas, kuriuos naudojame praktiškai kiekvieną dieną, o jiems sugedus reikia atlikti valymo įrangos remontą. Nors šiandien kiekvienai valymo įrangai yra suteikiamos ilgametės garantijos, tačiau dauguma dalių yra nekeičiamos arba apskritai negarantinės. Tad anksčiau ar vėliau visi susiduriame su atvejais, kuomet valymo įrangos remontas tampa neišvengiamas.

Nutikus gedimui, nusidėvėjusi daiktą reikėtu keisti nauju, arba taupant šeimos biudžetą atlikti įrangos remontą. Neretai sugedus namų valymo įrangai yra skubama priimti sprendimą nepasitarus su specialistais. Dažnai pasitaiko, kad pasenęs valymo įrenginys yra keičiamas nauju net nenustačius jo gedimo priežasties.

Valymo įrangos remontas visoje Lietuvoje

Valymo įrangos remontas yra racionalus sprendimas jums ir jūsų šeimai. Ilgamete patirti turintis meistras teikia specializuotas įvairios valymo įrangos technikos remonto paslaugas. Mes turime viską, ko reikia greitam, kokybiškam ir svarbiausia nebrangiam remontui. Neskubėkite išmesti senos valymo įrangos, – gali būti ten tėra tik labai menkutis gedimas!