Search for:

Nuomojame kokybišką, profesionalią, puikiai veikiančią naudotą grindų valymo įrangą. Jei jūsų buitinė technika nesusitvarko su užduotimi, o pinigų brangiai valymo įrangai įsigyti neužtenka, vertėtų pasinaudoti mūsų valymo įrangos nuomos paslauga.

Valymo įrangos nuoma.

Mūsų valymo įrangą galite išsinuomoti palankiomis sąlygomis. Nuomojame grindų plovimo, atšveitimo mašinas, pramoninius dulkių siurblius ir kitą valymo įrangą. Nuomojama valandai, parai arba ilgesniam laikui. Kvalifikuoti Ardrana MB darbuotojai padės išsirinkti bet kokio tipo valymo įrangą, kuri susidoros su sunkiausia užduotimi.

Valymo įrangos nuomos mūsų įmonėje privalumai:

» priimtina kainų politika;
» didelis įrangos pasirinkimas;
» greitas pristatymas Kaune ir regione;
» nereikalinga agregatų priežiūra ir remontas.

Norėdami pasinaudoti mūsų valymo įranga, turite susisiekti su vadybininku telefonu +370 652 84 545

Patalpų valymo įranga – dulkių siurbliai

 

Valymo įrangos nuoma patalpu valymui
Valymo įrangos nuoma patalpų valymui

Į valymo įrangos kategoriją įeina ir komerciniai dulkių siurbliai.

Manome, kad Jūs norėtumėte žinoti, koks yra geriausias drėgnų ir sausų dulkių siurblių asortimentas valymui ir valymo specialistams.

Nilfisk siūlo platų komercinių dulkių siurblių asortimentą, suteikdamas valymo specialistams tinkamą sprendimą kiekvienai užduočiai atlikti.

Patikimi, galingi ir lengvai naudojami Nilfisk komerciniai dulkių siurbliai yra pagaminti taip, kad atitiktų ir viršytų mūsų klientų lūkesčius bei padėtų efektyviai valyti visų tipų erdves ir pramonės šakas.

Siūlome sauso – šlapio siurbimo komercinius siurblius, pasižyminčius tvirta konstrukcija smugiams.


Nuomojame šią švaros palaikymo įrangą:

Grindų plovimo įranga Nilfisk SC1500

 Nilfisk SC1500
PARDUODAME – NUOMOJAME.

Padidinkite valymo našumą naudodami visiškai naują stovimą automatinį šveitiklį Advance SC1500™. Sukurtas siekiant užtikrinti puikų valymo efektyvumą, SC1500 yra lankstus, ypač manevringas ir kompaktiškas sprendimas mažoms ir vidutinio dydžio vietoms. Be to, su didelės talpos baku ir dideliu valymo greičiu, SC1500 greičiau išvalo daugiau paviršiaus.